Drzwi
zewnętrzne, wewnętrzne
Systemy zaciemnień
rolety, plisy, verticale
Parapety
aglomarmur, marmur, plastikowe, metalowe
Bramy
wjazdowe, garażowe
Okna
pcv, drewniane, dachowe
b1P.U.H. "GAMI" to dynamicznie rozwijająca się Firma , która zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych oraz materiałów wykończeniowych wnętrz.

W swoim salonie sprzedaży przy ul. Krakowskiej 291 w Kielcach posiadamy szeroka gamę wzorów i kolorów drzwi wewnętrznych i wejściowych, różnorodne profile okienne, parapety oraz systemy zaciemnień okiennych / rolety, żaluzję, plisy, markizy/.

Różnorodność oferowanych produktów pozwala na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów.

b2Swoim Klientom oferujemy:
» doradztwo - aby każdy Klient otrzymał to, co dla niego najlepsze, zgodnie z oczekiwaniami.
» pomiar - to nie tylko pobranie wymiarów lub ustalenie sposobów otwierania, ale również dopracowanie szczegółów montażu, tak aby odbył się on sprawnie i bez problemów.
» realizację okien i drzwi typowych i nietypowych - sprostamy każdemu zamówieniu.
» transport - to my przywieziemy wybrane przez Klienta okno lub drzwi we wskazane miejsce.
» fachowy montaż - bo najlepszy wyrób źle zamontowane nie spełni swoich funkcji.
» serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - regulacje, konserwacje, naprawy.
» wymianę okien, drzwi wejściowych i bram garażowych w ramach programu "CZYSTE POWIETRZE".

b3Co nas wyróżnia spośród innych firm?
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każde powierzone nam zadanie wykonamy dla Państwa jak najlepiej i w terminie. Po prostu stawiamy na wiarygodność, a dzięki wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług. Odwiedzając naszą firmę przekonacie się Państwo, że każdego Klienta traktujemy przyjaźnie i życzliwie, tworzymy specyficzny klimat i domową atmosferę.

Promocje
Bez nich zakup nawet najlepszego towaru czy usługi nie daje pełnej satysfakcji. Doskonale to rozumiemy, dlatego uczestniczymy we wszystkich akcjach promocyjnych naszych dostawców. Udzielamy również rabatów dodatkowych na towar i montaż dla Klientów korzystających kompleksowo z naszej oferty.

b4"Okna i drzwi powinny być nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale również ciepłe i bezpieczne - twierdzi właścicielka Firmy GAMI – Mirosława Gałecka, która posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Zakup nowych okien i drzwi to inwestycja na lata. Zanim wydamy pewną sumę, warto zastanowić się nad tym, jak optymalnie dopasować funkcje okien do pomieszczeń w naszym domu. Jakie wybrać okna, aby chroniły nasz dom nie tylko przed utratą ciepła, ale również przed włamaniem."
fragment rozmowy z redaktorem gazety „Echo Dnia „ Kielce 

Kontakt

Nasi Partnerzy

500-588-589
41-345-06-78
biuro@gami-okna.pl
25-801 Kielce
ul. Krakowska 291
NIP: 9590020183
poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 13:00
made by